
SKLOPILI SVE KOCKICE: Inspektori nemaju sumnje u to kako se odigrao surovi zločin Jelene Marjanović!
Prema rečima dobro obaveštenog izvora, inspektori nemaju sumnje u to kako se odigrao surovi zločin, sklopili su sve kockice, a sada je pitanje kako će tužilaštvo to i dokazati.
– Tokom ozbiljne i dugotrajne istrage, u koju su bili uključeni gotovo svi i najbolji resursi MUP-a Srbije, došlo se do kompletne rekonstrukcije kritičnog događaja.
Naime, na osnovu brojnih analiza, veštačenja, izjava svedoka i drugih dokaza, došlo se do toga da je Jelena ubijena 2. aprila 2016. na mestu na kojem je njeno telo dan kasnije i nađeno. Njena smrt nastupila je u periodu između 16.49 i 17.30 sati – kaže izvor i dodaje:
– Tog dana pokojna Jelena je sa suprugom Zoranom i njihovom ćerkom Janom automobilom došla do nasipa u Crvenki da bi trčala. Odvojila se od muža i ćerke i krenula da trči ka rampi. Ubica ju je na nasipu sustigao i zadao joj devet udaraca tupim predmetom u glavu. Prvi udarac zadobila je dok je stajala, zatim je pala. Ubica ju je potom vukao do kanala i potrbuške je bacio u vodu.
Izvor: Kurir.rs
Foto: Arhiva, Twitter/GlavneVesti
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

PRETUČEN MLADIĆ NA VASKRS: Policija traga za nasilnicima

TRAGEDIJA U BLIZINI JAJCA: Umro dečak (11) dok je pomagao ocu

TROGODIŠNJAK TEŠKO POVREĐEN: Policija istražuje mogućnost da je bio zlosatavljan
