
NEČUVENO: Srbi privođeni u Podgorici, morali da potpišu da neće ići na utakmicu!
Crnogorska policija poslednjih nedelju dana pozivala je više desetina srpskih navijača iz Podgorice i Bara pred utakmicu fudbalskih reprezentacija Crne Gore i Srbije kako bi pismeno garantovali da neće prisustvovati meču na stadionu Pod Goricom.
Lokalna "Borba" prenosi da su privođene osobe prepoznate kao pristalice Crvene zvezde, Partizana i Srbije i svi su morali da potpišu da neće uživo gledati prvi, istorijski duel dve selekcije.
Navijači su potvrdili da su pozivani u policiju zbog utakmice.
"Dobili smo pozive da se javimo u policiju. Tamo nas je čekao inspektor, vrlo se korektno ponašao. Dao nam je unapred pripremljenu izjavu koju smo mi trebali da potpišemo. Pisalo je u izjavi da nećemo ići na utakmicu i samo treba da stavimo svoj potpis i odmah smo pušteni kući", prenosi Borba izjave više mladića iz Bara i Podgorice.
U toj izjavi pisalo je da se nacionalno izjašnjavaju kao Srbi sa ličnim podacima.
"Pisalo je moje ime i prezime, pored toga da se izjašnjavam kao Srbin i u nastavku da svojevoljno izjavljujem da neću biti na stadionu za vreme odigravanja utakmice".
Utakmica Lige nacija između Crne Gore i Srbije igra se večeras od 20.45.
tanjug.rs
Foto: wikipedia
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

CRVENO-BELI ŽELE STOJILKOVIĆA: Mladi napadač Darmštata na meti Zvezde

LIVERPUL ŠAMPION ENGLESKE: Kakav način da se osvoji titula

LOŠE VESTI ZA VLAHOVIĆA: Juventus planira da proda srpskog napadača

POSLEDNJI DANI UŽIVANJA NA MARAKANI: Omri Glazer napušta Crvenu zvezdu
