
Foto: HAPPY TV
ANDRIJA MILOŠEVIĆ OTKRIO SAMO ZA EMISIJU „GLAMUR“: Evo zašto ga žene vole! (VIDEO)
Na nedavno održanoj premijeri filma ,,Taksi bluz" razgovarali smo sa jednim od glavnih likova, Andrijom Milošević, koji nam je otkrio da je i za premijeru ovog filma imao tremu.
-Naravno da imam tremu. To je uvek tako kada radite. Dođe kao neki vaš rod, vaša beba.-
Andrija nam je otkrio i da u filmu ima za svakog ponešto.
-Zanimljiva priča, zanimljiv film. Mnoge ljude će iznenaditi jer ima višeslojnost u priči. Nije samo komedija, već ima i malo neke romantične priče, a ima i uzbudljivih momenata.-
Otkrio nam je i da na svoj instagram profil kači situacije iz svakodnevnog života koje tog trenutka snimi i pusti u etar, kao i način na koji je svoju liniju doveo do savršenstva. A što se tiče žena, Andrija kaže:
-Mene su žene oduvek volele. Ja sam ovakav kakav sam, nikakav, a one vole od ničega da prave nešto, tako da su mene uvek napadale.-
Ceo intervju možete pogledati u videu.
Happytv
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

DOBRO JUTRO SRBIJO: Gde ljudi najviše putuju za praznike?

DOBRO JUTRO SRBIJO: Na današnji dan je Beograd dospeo u srpske ruke

POSLE RUČKA: Ko od naše dece pravi ubice?

DOBRO JUTRO SRBIJO: Srbi su spasili Makedonce
