
Foto: Pixabay/Ilustracija
Uhapšen i drugi vozač: Udario dečaka (14) u Bijeljini, pa pobegao s mesta nesreće
Bijeljinska policija uhapsila je i drugog vozača koji je učestvovao u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u Bijeljini, a u kojoj je poginuo dečak(14), a njegovi roditelji su teško povređeni.
Uhapšen je i D. S. iz Bijeljine.
PROČITAJTE JOŠ: NOVA SAZNANJA O OCU PEDOFILU! Inspektori šokirani: „DRUŽIO“ SE SA PREKO HILJADU DEVOJČICA!
Nesreća se dogodila sinoć kada je prvo dečaka udario automobil „audi A4“ kojim je upravljao D. S, a koji je nakon toga pobegao sa lica mesta.
PROČITAJTE JOŠ: Policija uhapsila 16 osoba zbog zloupotrebe položaja
Roditelji su pošli da mu pomognu, ali tada je na njih naleteo P. D. sa „golfom“ i udario ih. Od zadobijenih povreda, dečak je preminuo. P. D. je takođe posle nesreće pobegao, ali je ubrzo uhapšen i utvrđeno je da je bio pijan.
U PU Bijeljina su rekli da će D.S. uz izveštaj nakon kriminalističke obrade biti predat u nadležnost i na dalje postupanje Okružnom javnom tužilaštvu Bijeljina.
Od sada naše vesti možete čitati i na zvaničnom Twitter nalogu HappyBSC portala.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

BiH DA, ALI BEZ SRBA: Dodik komentarisao saopštenje koalicije tzv. „Trojke“

PUCNJAVA U SARAJEVU: Tri osobe uhapšene zbog izazivanja opšte opasnosti

ŠOK U JASENOVCU: Zoran Milanović i Andrej Plenković rame uz rame u koloni sećanja
