Izvor: HappyBSC
01.08.2020 u 21:44
0

(VIDEO) POBEDA PARTIZANA! Crno-beli se ozbiljno namučili i slavili u Kruševcu posle skoro godinu i po dana!

Fudbaleri Partizana pobedili su Napredak u Kruševcu sa 3:1 na premijeri nove sezone Superlige Srbije

Crno-beli su u prošloj sezoni koja je bila prekinuta zbog epidemije koronavirusa ostali bez trofeja i najavili su da im je u ovoj apsolutni prioritet titula u domaćem šampionatu.

PREDSEDNIK MEKSIKA OŠTRO IZJAVIO: Staviću masku kad nestane korupcija!

SUKOB MIŠLJENJA EPIDEMIOLOGA: Dr Kisić Tepavčević odgovorila na kritike dr Zorana Radovanovića

AKADEMIK DRAGOSLAV MIHAILOVIĆ: Dobro je što Vučić ne poteže jugoslovensku opciju

ZLATIBORSKI OKRUG: Još 31 oboleli od KORONA VIRUSA!

KRAJNapredak – Partizan 1:3

95. minutGOL! Nakon sjajnih driblinga Sadika, i upućenog udarca koji je odbranio mladi Jordanov odbijenu loptu je dočekao Čolić koji bio precizan.

90. minut Utakmica je produžena za 5 minuta.

86. minutGOOOOOOL! Natho pogađa za penala za prednost Partizana!

85. minut – Nakon izvedenog kornera Partizana čula se sudijska pištaljka – PENAL za crno-bele!

81. minut – Menja i Milošević. Na teren je poslao Ivanovića, a van igre ide Asano.

78. minut – Nova Promena . Umesto Milovanovića na terenu je Živanović.

69. minut – Milovanović je povukao Sadika sa leđa i dobio žuti karton.

63. minut –  Pokušaj iz daljine Zdjelara, lopta se od bloka odbila u korner i to 9. za Partizan.

58. minut –  Zbog gurkanja obostrani žuti karton za Mrkića i Uroševića.

54. minut – Marković ne može dalje, izgleda da je u pitanju ozbiljnija povreda posle sudara sa golmanom Živkovićem. Peh za napadača Partizana kome za utehu ostaje da je uspeo da postigne gol i izjednači rezultat pod Bagdalom.  Umesto njega na terenu je Nikola Čolić.

51. minut – Povredio se i Lazar Marković, samo pet minuta nakon što je ušao na teren.

49. minut – Golman Napretka Živković povredio se prilikom intervencije kod gola Partizana. Umesto njega na teren mora Jordanov.

46. minut – GOOOOOOOL! Marković postiže pogodak samo nekoliko minuta nakon ulaska u igru.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme, na terenu je Lazar Marković, ušao je umesto Stevanovića.

Poluvreme – Napredak vodi rezultatom 1:0

45+2. minut – GOOOOOOL! Napredak vodi! Kočić sada precizan i donosi prednost domaćinu!  Lopta je došla do Kocića koji se lako okrenuo i opalio u suprotan ugao i pogodio malu mrežu leve strane gola Partizana.

45. minut – Najbolja prilika na meču za Napredak. Kočić je bio u prilici nakon asistencija Abubaka. Uspeo je da prebaci Popovića, ali je Ostojić sprečio pogodak. Igraće se još dva minuta.

42. minut – Bez puno dešavanja na terenu, Partizan više ima loptu u svom posedu, dok Kruševljani čekaju šansu iz kontre.

39. minut – Oumaru se našao u sjajnoj prilici, ali je Popović uz pomoć Vitasa zaustavio loptu.

38. minut – Napolju je veoma toplo, ali igrači se bore.

29. minut – Predahnuli su na sudijskom tajm-autu igrači oba tima, po povratku na teren Zdjelar je prvi pripretio iz slobodnog udarca. Šutirao je pravo u golmana Kruševljana Živkovića.

28. minut – Stevanovićev pokušaj sa 30 metara od gola Kruševljana iz prekida, ali pravo je šutnuo u golmana Živkovića koji je uhvatio loptu.

23. minu–  Okrenuo se Sadik u šesnaestercu domaćina, dodao Sumi na glavu koji je bio sam ispred gola Napretka, ali nije najbolje zahvatio loptu i poslao je daleko preko prečke Kruševljana.

18. minut – Dušan Stević započeo sjajan kontra-napad, udarac u okvir gola Popovića, ali odlična odbrana.

14. minut – OPASAN ŠUT- Zdjelar je sa distance uputio prvi šut ka golu Napretka, lopta je prošla na nekoliko santimetara od leve stative gola domaćina-

8. minut – Prvi korner za Partizan, posle intervencije Mrišća ispred svog gola na centaršut Miletića.

5. minut – Prvi korner za Partizan, posle intervencije Mrišća ispred svog gola na centaršut Miletića.

4. minut – Sjajna prilika za Napredak, loptu sa strane u kazneni prostor uputio je Kočić, za crno-bele je intervenisao VItas koji je izbio loptu u korner.

3. minut – Leković preoštro startuje nad Sadikom i odmah dobija žuti karton.

1. minut – Utakmica je upravo počela!

17.10 – Kada su u pitanju rezervisti, šansu će čekati:

Klupa Napretka: Jordanov, Mrkić, Vučević, Zeljković, Živanović, Mijić, Zuvić, Matić, Šarac, Rašković, Ćuković.

Klupa Partizana: Stojković, Vujačić, Pavlović, Ivanović, Šćekić, Brežančić, Marković, Čolić, Matić, Lutovac, Smiljanić.

SVE O SPORTU

(UŽIVO) PRVO KOLO SUPERLIGE: Napredak – Partizan

Ćiro Imobile je ZLATNA KOPAČKA Evrope!

ZVEZDA OBJAVILA IZGLED NOVOG DRESA: Dominira bela boja, a crvena ima moderan dizajn (FOTO)

POSEBNA PORUKA BASTIJANU: Ana mu ČESTITALA na OVAJ način (FOTO)

Koliko je bitno Partizanu da trijumfuje u Kruševcu govori i podatak da prošle sezone nisu uspeli da savladaju Napredak. U Humskoj je bilo 3:2 za Kruševljane, dok je na stadionu Mladosti bilo 2:2. U prethodnih 10 susreta crno-beli su ostvarili svega tri pobede, isto toliko puta slavio je Napredak, dok je u četiri navrata meč završen bez pobednika.

Trener crno-belih Savo Milošević je nedavno istakao kako je Napredak u minuloj sezoni, prema njegovom mišljenju, više problema zadao Partizanu čak i od Crvene zvezde, koja od 19 i 30 na svom stadionu „Rajko Mitić“ dočekuje Novi Pazar.

Sastavi u kojima obe ekipe počinju meč su:

Napredak: Živković, Stević, Mršić, Marinković, Leković, Kostić, Milovanović, Spremo, Markoski, Kočić, Oumaru.

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho, Suma, Stevanović, Asano, Sadik.

Glavni sudija je Danilo Grujić, dok su mu pomoćnici najbolji mahači u Srbiji – Dalibor Đurđević i Milovan Ristić.

SUPERLIGA SRBIJE, 1. KOLO:

PETAK

* Mladost – Javor 2:1 (Krajišnik 25, Jovanović 40 – Zvekanov 75)

*  Spartak Subotica – Zlatibor Čajetina 3:0 (Denković 8,  32 i Srećković 90)

* TSC Bačka Topola – Vojvodina 2:2 (Lukić 26, Silađi 79 – Mrkaić 35, Varga autogol 49)