
NBS: Srednji kurs sutra 117,5870 dinara za evro!
Zvanični srednji kurs dinara prema evru iznosiće sutra 117,5870 dinara za evro, što je neznatna promena u odnosu na danas, objavila je Narodna banka Srbije.
Dinar će prema evru imati nepromenjenu vrednost na mesečnom i godišnjem nivou, kao i u odnosu na početak godine.
SAZNAJTE JOŠ
BRNABIĆ: Transportna zajednica može da računa na podršku Vlade
ĐORĐEVIĆ: Obezbedićemo bolje uslove za život mladih
MIHAJLOVIĆ: Niko nema pravo da povređuje i omalovažava žene
VLADA DONELA ODLUKU! Zamrznute vojne vežbe sa svim partnerima!
MIHAJLOVIĆ: Budite opozicija vlasti, ne uspešnim ženama!
Indikativni kurs dinara prema dolaru je ojačao danas za 0,3 posto, na 99,4982 dinara za dolar.
Dinar je prema dolaru jači za 0,2 posto na mesečnom i za 7,0 procenata na godišnjem nivou, a u odnosu na početak godine je porastao za 5,4 odsto
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

BEČKA VRATA PONOVO OTVORENA: Vremenska prognoza za naredne dane

VELIKE OLUJE PRED SRBIJOM: RHMZ izdao upozorenje
