ZAMIRISALO JE ZVEZDINO PROLEĆE: Heroj Borjan spasio tri boda, Katai i Kango zasjali!

ZARAŽENI ĆE BITI SLATI I VAN BEOGRADA: Bolnice u prestonici skoro pune obolelima od korone, traži se ALTERNATIVNI smeštaj

Vojni avion sa Tačijem i Veseljijem krenuo u Hag

TELO U FAZI RASPADANJA PRONAĐENO U STANU: Komšijer zgrožene, kažu da se NEPRIJATAN MIRIS osećao danima

NAJNOVIJI KORONA PRESEK U SRBIJI: Još 2.181 novozaraženi, 11 preminulih! Raste broj pacijenata na respiratorima

Fudbaleri Crvene Zvezde  na stadionu “Rajko Mitić“ dočekali su belgijski Gent u trećem kolu grupe L u okviru takmičenja u Ligi Evrope.

90+7. minut – kraj meča: dRUGA POBEDA ZVEZDE

Kraj meča, druga pobeda Zvezde u grupnoj fazi.

90 + 4 minut –  SAČUVAN GOL

Kakva odbrana Zvezdine hobotnice! Gentov napadač je glavom šutirao iz peterca, a Borjan je fantastičnom intervencijom sačuvao gol!

90. minut – IZMENE

Dvostruka izmena u Zvezdi. Veljko Nikolić menja Kataija, a Spiridonović Bena. Igraće se još pet minuta.

80. minut – odlična reakcija borjana, treća izmena u gentu

Dorš je pokušao sa dvadesetak metara i dobro šutirao, ali je Borjan odlično reagovao. Treća izmena u Gentu, umesto Ođiđa-Ofoe ušao je Klajdenst.

75. minut – promašaj, i izmena

Solidan pokušaj Hamadija, šutrao je pored gola. Izmena u Gentu, umesto Ovusua ulazi Kums.

73. minut – pogrešna procena kataia, lopta preko gola

Pokušao je Katai da lobuje golmana Genta iz izgledne pozicije, ali je to loše učinio i lopta odlazi preko gola.

70. minut – greške

Panično se sada brani Zvezda. Mnogo grešaka na polovini crveno-belih. Na svu sreću za sada sve prolazi nekažnjeno.

69. minut –  nove šanse

Ponovo su probili po Gobeljićevoj strani, povratna lopta za Jaremčuka kome u blok ulazi Milunović i lišava Borjana intevencije.

Šutirao je Gajić sa desnog krila, lopta je nekako stigla do Gobeljića koji je sa tri metra pogodio stativu, iako je mreža bila prazna.

65. minut – Stativa!

Gajić je šutirao, a Kosemans odbio loptu do Gobeljića koji od praznog gola pogađa samo okvir gola Genta!

63. minut- Dve izmene

Izmene u oba tima. Njegoš Petrović zamenio je Mirka Ivanića, dok je u Gentu Botakua zamenio Niangbo.

59. minut – GOL!!!

2:1 –  Ponovo vodi Zvezda posle majstorije Kataija iz slobodnog udarca sa nekih dvadesetak metara, posle faula nad Kangom.

58. minut – propuštena prilika

Dobra prilika za Zvedu posle solo prodora Ivanića, ali je loše šutirao sa16 metara.

53. minut – nAPAD

Prvouzbuđenje u drugom poluvremenu. Pokušao je Ben posle jednog dugo napada Zvezde, ali je lopta završila pored gola.

U šesnaestercu Genta jedan od defanzivaca igrao je rukom posle podignute lopte Kataija, ali sudija pokazuje da se igra dalje. Istina, nije bila u neprirodnom položaju.

48 minut – Prvi žuti za Gent

Bukari je udario u lice Gobeljića i za to je dobio žuti karton.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

Bez promena na poluvremenu, treneri u Ligi Evrope inače imaju po pet izmena.

45. minut – POLUVREME

Kraj prvog poluvremena.

Oštar start Sanoga za žuti karton. Još 60 sekudni nadoknade.

45 + 1: Javna opomena i za Nemanju Milunovića.

45. minut – Prečka!

Katai je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je okvir gola stao na put Zvezdinom vezisti.

44. minut – PROMAŠAJ!

Mogao je sada Milunović da pokloni pogodak Gentu, pogrešio je štoper Zvezde, ali je Botaka promašio ceo gol.

37. minut – nova šansa

Odličan šansa za Gent. Jeremčik je probio po desnoj strani i šutirao, ali je Borjan odbranio.

31. minut – GOL!

1:1!!! Imali su sreće gosti, pošto je posle šuta Ođiđija-Ofoe lopta zakačila Degeneka i prevarila Milana Borjana.

24 MINUT – NAPADI

Ređaju se napadi Zvezde i još jedna dobra prilika koju je propustio Ivanić šutiravši pored gola. Prethodno je Falćineli propustio loptu za Ivanića.

13. minut – GOL!

Fantastično je regovao Kanga iz prve sa 16 metara za vođstvo Crvene zvezde pošto je prethodno Ben promašio loptu na ubacivanje Kataija.

11. minut – slobodan udarac

Sa nekih 17, 18 metara Ben je probao iz slobodnog udarca, ali je lopta otišla preko gola.