
ŠAMPIONSKI GEST! ĐOKOVIĆ IMA VELIKO SRCE: Njegova poruka oduševila dva dečaka sa autizmom! (VIDEO)
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je ponovo uradio nešto što je oduševilo mnoge. I to van terena.
Priča počinje u Makedoniji, gde Zoran Mijalkov, otac dva sina – odgaja obojicu trudeći se svakodnevno oko njih. Oba sina boluju od autizma.
I Petru i Nikoli posvećuje ogroomnu pažnju ali, ne uspeva baš svaki put da im izmami osmeh. Ali, nikada ne odustaje.
PROČITAJTE JOŠ I OVO:
BROJ ZARAŽENIH U SVETU PREMAŠIO 52 MILIONA: Italija oborila još jedan CRNI REKORD
TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD KRALJEVA: U sudaru dva putnička auta povređene dve osobe
OPET SE TRESLO NA BALKANU: Novi snažan zemljotres pogodio Severnu Makedoniju
PREVARANT ZAVRŠIO IZA REŠETAKA: Krao gorivo iz kamiona dok su vozači spavali
U BEOGRADU PONOVO NAJVIŠE SLUČAJEVA: Sve teže i u drugim gradovima
Jednog dana, po Zoranovom priznanju na društvenim mrežama, dok je tražio neki crtani film koji bi stariji sin, Petar, mogao da gleda, na TV ekranu se pojavio prenos Đokovićevog meča.
„Ostao je pred ekranom sve vreme. Odgledao je meč do kraja. I… od tada – ne propušta ni jedan Đokovićev nastup“, otkriva ovaj otac.
Imajući u vidu da je i mlađi naslednik počeo da u miru uživa u Noletovim mečevima, pokušao je da zbog obojice nađe , bilo kakav, Novakov poster.
„Namučio sam se, baš. Jer, nema toga baš ovde na svakom koraku“, priznaje Zoran Mijalkov.
A zatim – iznenađenje.
fuck i melted https://t.co/poc33bxh0W
— Мапко (@mapkoman) November 3, 2020
Saznavši za ovu malu porodicu, koju baš njegovi mečevi čine srećnijim u danima koji su često umeli da budu baš drugačiji, Novak Ðoković je uradio ono što Novak Đoković najbolje i radi – usrećuje druge. Snimio je poruku iz Beograda i poslao je porodici Mijalkov.
Голема благодарност за Ноле @DjokerNole кој не само што е најдобриот тенисер туку е пред сѐ Човек со голема душа и срце
Благодарам од срце и душа што помогна мојот син Петар да има среќни моменти и насмевки додека те гледа како играш
Силата на Љубовта pic.twitter.com/V7tsIlfgs8
— Зоран Мијалков (@Zoran_Mijalkov) November 3, 2020
„Ćao, Petre. Peco, kako si? Šaljem ti jedan veliki pozdrav i jedan veliki zagrljaj iz Beograda, nadajući se da ćemo uskoro da se vidimo i uživo. Ljubim te puno i puno te grlim. Čuvaj se!“, poručio je Nole svom malom navijaču.
Kada je porodica Mijalkov dobila ovu video-poruku, sreći nije bilo kraja. Mladi Petar, pa i njegov brat, nasmejani su sada mnogo češće nego što je inače bio slučaj.
„Za sreću treba malo. Ogromna blagodarnost za Noleta koji ne samo što je najbolji teniser, nego pre svega Čovek sa ogromnom dušom i srcem. Blagodarim od srca i duše što si pomogao da moj sin Petar ima srećne momente i osmehe kao kada te gleda kako igraš. Sila ljubavi!“, poručio je ovaj otac, sa čijom srećom ovih dana može da se meri samo ona koju imaju njegovi dečaci.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SRBIN PROTIV AMERIKANCA: Dušan Lajović i Itan Kvin u prvom kolu Madrida

ĐOKOVIĆ IMA DOBRU MOTIVACIJU: Masters u Madridu biće pun izazova

NAJBOLJI PLASMAN IKADA: Olga Danilović zauzela 34. mesto na WTA listi

MASTERS U MADRIDU POČINJE U SREDU: Đoković slobodan u prvom kolu turnira
