10.10.2024 u 22:30
0

REAL MADRID – PARTIZAN UŽIVO: Trojke drže crno-bele u igri!

Košarkaši Partizana gostuju Realu u Madridu u meču 2. kola Evrolige.

Košarkaši Partizana vraćaju se u Španiju. Pošto su pre sedam dana poraženi u Vitoriji od Baskonije na startu nove sezone Evrolige, crno-bele večeras očekuje još teži ispit.

U drugom kolu elitnog takmičenja pred izabranicima Željka Obradovića je jedno od najtežih evroligaških gostovanja, protiv Reala u Madridu.

36. minut – Ponovo Džons za dva, sedam vezanih poena košarkaša Partizana.

35. minut – Novi poeni Muse i onda konačno prekid serija domaćih. Trojka, pa dvojka Džonsa.

34. minut – Trojka Muse za velikih 15 poena prednosti domaćih.

33. minut – Sada i dvojka Ljulja posle prodora i sa 10:0 Real pravi ozbiljnu razliku posle svega minut i po igre.

32. minut – Serija domaćih 8:0, prvo poeni Muse sa bacanja, pa nova trojka Retana Mejsa.

31. minut – Poeni Sterlinga Brauna sa penala, a onda trojka Retana Mejsa za 71:66.

TREĆA ČETVRTINA:

30. minut – Braun za dva, a onda trojka Kampaca, pa poeni Deka uz faul i Real brzinski od „plus jedan“ ide na „plus šest“. Za kraj deonice poeni Dejvisa.

28. minut – Siguran Ibaka sa penala za svojih 13 poena, a onda faul nad Marinkovićem na šutu za tri poena. Pogodio je reprezentativac Srbije dva od tri bacanja.

27. minut – Dvojka Marinkovića, pa trojka Brauna. Ovo je bila 10. trojka gostiju.

24. minut – Lundberg za tri, pa Hezonja za dva. Ima odgovor Real na svaki koš gostiju.

23. minut – Musa uz faul za nešto osetnijih „plus osam“ domaćih.

22. minut – Postiže dvojku Kampaco nakon prodora, a onda i poeni Tavaresa.

21. minut – Dvojka Džonsa koji je sada dvocifren, već 11. poen.

17. minut – Džons siguran sa penala, a onda dvojka Abaldea za 46:40.

16. minut – Sada trojka Bonge za „minus četiri“. Nakon toga poeni Feliza koji je nezgodno stao prilikom doskoka i morao van terena.

14. minut – Trojke drže u igri Partizan, sada je Lundberg pogodio, a onda i sa laganim zakucavanjem doveo goste na poen razlike.

13. minut – Poeni uz faul Džonsa, a onda dvojka Ibake.

12. minut – Tri brza poena Ibake i sada Real vodi. Trojka Retana Majersa za najvećih „plus sedam“ domaćih.

PRVA ČETVRTINA:

10. minut – Prvo poeni Hezonje, pa Abaldea sa penala za izjedančenje u prvoj četvrtini.

9. minut – Poeni Deka, pa trojka Sterlinga Brauna za 20:24.

8. minut – Sada i trojka Bonge, a onda Ibaka za dva.

7. minut – Po trojka na obe strane, prvo Hezonje, a onda i Nilikina odgovara.

6. minut – Sada i trojka Marinkovića za „plus sedam“, Hezonja odgovora dvojkom.

5. minut – Prvo Dejvis za tri, pa dvojka Lundberga za preokret crno-belih.

4. minut – Lundberg se upisuje u strelce, a potom i sjajno kucanje Tavaresa (8:7)

2. minut – Prvi poeni i za Madriđane na meču (3:5)

1. minut – Počela je utakmica! Sjajan početak za Nakića, trojka, pa potom i dvojka! (0:5)

20.05 – Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču 2. kola Evrolige između Real Madrida i Partizana.

– Pogledajte i kako je Real na svojim društvenim mrežama najavio meč sa Partizanom.

– Željko Obradović je izrazio veru u crno-bele: Znamo ko je Real i koliko su dobri. Spremali smo se dobro, znamo njihove kvalitete, ali svesni smo i naših. Probaćemo da igramo kako smo igrali u poslednje vreme, čak i onako kao protiv Baskonije.

– Među arbitrima večerašnjeg meča nalazi se i jedan iz AdmiralBet ABA lige.

– Marketing tim Partizana se potrudio da napravi lepu video najavu meča u Vizink centru.

– Sa crno-belima u Madridu se nalazi i i igrač koji bi uskoro trebalo da zaduži dres za Partizanovim grbom.

– Partizan je na dan meča sa Realom dao važne informacije navijačima za premijerni evroligaški duel crno-belih u Areni protiv Bajerna narednog utorka