Izvor: SPORT.ALO
12.10.2024 u 22:39
0

SRBIJA – ŠVAJCARSKA: „Orlovi“ održali čas Švajcarcima, Mitrovićev šou pred punim tribinama u Leskovcu

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Švajcarsku sa 2:0 u meču 3. kola A Lige nacija u Leskovcu

Vreme je za novu utakmicu fudbalske reprezentacije Srbije u Ligi nacija. Posle remija sa Špancima i poraza od Danaca, „Orlovi“ predvođeni selektorom Draganom Stojkovićem Piksijem imaju šansu za nove bodove, protiv Švajcaraca koji su trenutno bez ijednog.

80. minut – Bilo je opasno! Elvedi je skočio posle kornera, a njegov udarac glavom završio tik pored leve stative.

74. minut – Debituje Andrija Maksimović koji menja Mitrovića, a na terenu je i Jan Karlo Simić umesto Nedeljkovića.

72. minut – BRANI RAJKOVIĆ! Embolo je šutirao, a golman naše reprezentacije pročitao nameru rivala i ostaje 2:0

71. minut – Penal za Švajcarsku! Neoprezan je bio Nedeljković i imaće šansu gosti da se vrate u igru.

66. minut – Ponovo Jović! Šta je sada odbranio Kobel! Sjajno je Eraković pronašao našeg napadača, on pretio glavom, ali ništa od 3:0!

61. minut – GOOOOOOL! Kakav pogodak Mitrovića! Provozao je Akandžija naš kapiten i sjajno pogodio za 2:0!

55. minut – Poslali su loptu Švajcarci u gol, ali je bio ofsajd.

47. minut – Kakva šansa za Jovića! Izašao je 1 na 1 sa Kobelom, ali nije uspeo da ga savlada. Loše je šutirao i pogodio pravo u golmana gostiju.

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

POLUVREME!

45+1. minut – GOOOOOL! Srbija vodi! Elvedi je postigao autogol!

45. minut – Igraće se još dva minuta nadoknade.

32. minut – Najbolja prilika na meču za goste. Pravo je čudo kako Embolo loptu nije poslao u gol sa nekih 10 metara. Nije je lepo zahvatio posle dodavanja Vidmera i poslao je pored stative.

28. minut – Srbija pritiska rivala u ovim momentima, igra se na polovini Švajcarske, ali nedostaje završnica.

17. minut – Prva velika šansa na meču za Srbiju. Veljko Birmančević je izbio sam na golmana Kobela, ali je šutirao pravo u njega. Ništa od vođstva „orlova“.