Izvor: SPORT.ALO
26.10.2024 u 19:50
0

SPARTAK – CRVENA ZVEZDA: Crvena zvezda se poigravala sa Spartakom i upisala novi rutinski trijumf u Superligi Srbije- 1:5

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Spartaku u Subotici od 18:00, u meču 13. kola Superlige

Aktuelni šampion je lider na tabeli sa 31 bodom, dok je Sparta pretposlednji sa samo devet poena.

Crveno-beli imaju sedam uzastopnih pobeda u Subotici, a prošle sezone su na ovom stadionu slavili sa 4:1.

Drugo poluvreme:

81. minut – Mirniji period utakmice, Zvezda polako privodu kraju meč i upisaće 17. uzastopnu pobedu protiv Subotičana u Superligi Srbije!

72. minut – Gool! Pukla je petarda u Subotici! Aleksandar Katai je pogodio svoj 117. gol u dresu Crvene zvezde u Superligi Srbije! (1:5)

51. minut – Goool! Endiaje sa bele tačke donosi Zvezdi ubedljivu prednost! (0:3)

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme:

45. minut – Poluvreme! Apsolutna dominacija Crvene zvezde u prvom periodu igre

41. minut – Goool!  I dalje Zvezda diktira ritam u ovom prvom periodu igre, Rodić je strelac! (0:2)

31. minut – Todoroski je sjajno prošao pored Lekovića, ali na sreću gostiju, ipak se nije snašao, pa je rezultat ostao nepromenjen

22. minut – Dominiraju crveno-beli u prvom poluvremenu, uglavnom se igra na polovini subotičkog Spartaka

18. minut – Goool! Silas je strelac, crveno-beli vode! (0:1)

8. minut – Bolji start šampiona Srbije, ali za sada bez preteranih uzbuđenja

1. minut – Počela je utakmica!