Izvor: Kurir.rs/Telegraf.rs
08.03.2025 u 20:10
0

SRUŠIO SE NAKON PREDSTAVE: Branku Kockici pozlilo u pozorištu, ukazana mu medicinska pomoć

Pozlilo mu je dok je bio na sceni, izgubio je svest": Evo šta se dešavalo u Pozorištancetu "Puž", Branko Kockica je odmah zbrinut

Glumcu Branislavu Milićeviću (78) pozlilo je danas u pozorištancetu „Puž“, nakon čega mu je hitno ukazana medicinska pomoć. Iz „Puža“ su se ogasili i otkrili detalje.

Naime, sve se dešvalo dok je glumac bio ne sceni. Na svu sreću, lekarski je zbrinut i sada je sve u redu:

Pozlilo mu je dok je bio na sceni jer je pao i sapleo se. Izgubio je svest, brzo je došla Hitna i u svesnom stanju je pimljen, sada je sve u redu – rekli su u pozorištu.

PROČITAJTE: TE PESME SU MI DONELE RADOST: Britanski kralj Čarls podelio listu omiljenih muzičkih hitova

Branko Kockica je učestvovao u predstavi „Uspavana lepotica“ kada je došlo do nemilih scena.

Branislav Milićević, poznatiji kao Branko Kockica je srpski pisac i glumac, najpoznatiji po ulozi u dečjoj TV emisiji „Kocka, kocka, kockica“. Osnivač je beogradskog pozorišta za decu „Puž“. Rođen je 3. aprila 1946. godine u Zemunu. U braku je sa rediteljkom Slobodankom Cacom Aleksić.

Glumom se bavi od detinjstva, a u „Ateljeu 212“ je igrao u kultnim mjuziklima „Kosa“ i „Isus Hristos Superstar“, te predstavama „Hamlet u podrumu“, „Okovani Prometej“ i drugima.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter