Izvor: Kurir
17.04.2025 u 07:32
0

OD UDARACA MU JE PUKAO GORNJI ZID OČNE DUPLJE: Dečaka (15) napala trojica nasilnika u Zemunu

Zabrinuta majka napadnutog dečaka kaže da ne sme ni da pomisli šta bi bilo da nije naišao slučajni prolaznik i pomogao njenom sinu

Trojica zasad nepoznatih maloletnika presrela su u utorak oko 18 sati petnaestogodišnjeg dečaka u autobusu, nasilno ga izvukli iz gradskog prevoza, odvukli u obližnji park u Zemunu i tukli ga rukama, nogama i kaišem!

Majka pretučenog dečaka (ime i prezime poznato redakciji) oglasila se vidno potresena kada je ispričala šta se, prema rečima njenog sina, desilo i u kakvom je stanju zatekla dečaka.

Moj sin se u utorak vraćao iz škole iz druge smene, kao i svaki dan uglavnom istim prevozom. Kada je završio sa časovima, ušao je u prevoz, a trojica njemu nepoznatih osoba, koje su već bile u vozilu, nasilno su ga izvukle iz autobusa. On nije znao šta ga je snašlo… Odvukli su ga u obližnji park u Zemunu i počeli da ga biju. Pitao ih ko su oni i šta hoće, samo su mu odgovorili: „Ćuti, šta te briga“ – priča zabrinuta majka.

Ona dodaje da joj je sve čudno, s obzirom na to da očigledno nisu u pitanju razbojnici i lopovi, jer dečaku ništa nije ukradeno od stvari koje je imao kod sebe.

Nisu ništa uzeli, ni telefon i novac, niti bilo šta drugo… Zato ne mogu ni da verujem da se nešto ovako dogodilo. Pritom, ti napadači nisu iz njegove škole, on ih ne poznaje – kaže sagovornica koja se pita da li je moguće da više nije bezbedno ni slati dete u školu.

PROČITAJTE: IZGUBIO KONTROLU I IZLETEO PREKO IVICE STAZE: Dečak (16) poginuo na skijalištu

Kako dodaje, ne sme ni da pomisli šta bi bilo da na svu sreću nije naišao jedan čovek koji je slučajno naišao.

Čovek je odmah reagovao kada je video da trojica biju jednog, prišao im je i oni su se razbežali, a mog sina je ispratio do obližnje škole. Mi smo odmah došli čim nam je javio šta se desilo – dodaje majka.

Prema njenim rečima, dečak je opisao da su napadači imali kapuljače i da bi, bez obzira na šok koji je doživeo, ipak možda uspeo da ih prepozna.

Sagovornica ističe da je njen sin zadobio strašne povrede.

Na levoj butini ima tragove udarca kaišem, udarali su ga i kolenom u lice, usled čega mu je pukao gornji zid očne duplje. Od utorka uveče idemo od lekara do lekara, rečeno nam je da će mu možda trebati i operacija – kaže majka pretučenog dečaka.

Naša sagovornica ističe da su svi u porodici u šoku zbog onoga što se dogodilo. Navodi i da je njen sin dobar učenik, da je prva godina srednje škole i da trenira rukomet. Kaže i da se nikada nikome nije zamerio i da niko ne može ni da pretpostavi šta bi mogao da bude motiv ovakvog napada.

Petnaestogodišnjak je od juče na analgeticima zbog bolova, a slučaj je, kako saznajemo, odmah prijavljen policiji koja radi na identifikaciji napadača. Zabrinuta majka se, kako kaže, nada da će nasilnici biti što pre uhvaćeni.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter