
MOTIV NOVOG NAPADA U NEMAČKOJ NIJE JASAN: Izbeglica iz SIRIJE mačetom ubio jednu, ranio dve osobe!
Sirijski izbeglica sa mačetom uhapšen je u nemačkom gradu Rojtlingen nakon što je danas ubio jednu ženu i ranio još dve osobe, saopštila je nemačka policija, javlja Rojters.
Uhapšeni je tražilac azila iz Sirije, navela je policija i istakla da je napadač sa mačetom, očigledno, delovao sam.
Nemački mediji su ranije danas javili da je muškarac u mestu Rojtenlingen kod Štutgarta nožem napao prolaznike i ubio jednu ženu, a povredio dva muškarca. Policija je savladala 21-godišnjeg napadača i uhapsila ga, a navodi se da je od ranije poznat policiji.
Kako je navela policija, motiv napada još nije jasan, a za sada nema dokaza da je u napad umešan još neko, naveo je list "Bild".
Tanjug
Foto: Twitter/trouw
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

RADOVAN RAKA RADOVIĆ: Mladi i selo

UBRZANJE OD NULE DO STO U 2,8 SEKUNDI : Ferari predstavio novi hibridni model

AMSS: Veliki broj vozila na putevima, stvaraju se kolone
