
Foto: Instagram/printscreen / izabela alijoski
IZABELA DONELA ODLUKU DA ŽIVI NA SELU? Bivša učesnica Parova se povukla iz javnosti! (FOTO)
Bivša učesnica Parova, Izabela Alijoski celo leto provodi u Sarajevu kod Nejle. Pisali smo o tome i dokumentovali kako se one ne razdvajaju. Izabela jke po izlasku iz vile otputovala i više se nije vraćala.
Urbana devojka grada Beograda, Izabela izgleda da se odlučila za život na selu. Ona je prihvatila sve seoske radove što ćete videti i na slikama.
Pitamo se šta mama Slađa kaže na Izabelin izbor da živi na selu i bavi se seoskim poslovima. Uskoro ćemo imati ekskluzivni intervju sa obe pa ćemo znati detaljnije.
VAŽNO
PETKOVIĆ SAOPŠTIO: Dragici Gašić obezbeđeni lekovi i nova vrata
MINISTAR VULIN PORUČIO: Niko nije jači od države i zakona!
PUTIN POSLAO POMOĆ: Ruski avioni gase vatrenu stihiju u Turskoj! (FOTO)
Da podsetimo, Slađa je jedva prihvatila druženje Izabele i Nejle, a tek ćerkin život na selu…Videćemo
Pratite nas na Happy BSC portalu
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74