Izvor:
01.11.2017 u 02:41
0

LEPA PONOVO U OČAJU ZBOG MILIJA: E sad ćeš stvarno dobiti tužbu!

Mili Radosavljević i Lepa Lukić ponovo su ušli u okršaj!

Ovaj put, drama je bila manja u odnosu na jučerašnji dan, ali to ne znači da nisu pale teške reči.

– Ja Lepu znam od svoje 15. godine, nisam od juče u ovom gradu – rekao je Mili.

Mnogi u vili su ga podsetili da je rekao da je bolje za Lepu da on ne progovori, a on je odgovorio da nije ništa strašno rekao osim toga da je varala ljude na kartama pre 20-30 godina.

– E sad ćeš tek da dobiješ tužbu, dobro si to pomenuo – rekla je kratko Lepa i molila sve ostale da joj više ne pominju Milija i svađe s njim, a da će sud rešiti sve njihove nesuglasice.

Zapratite nas i na Instagramu OVDE i saznajte prvi detalje iz vile "Parova".

Ostanite uz Happy TV i happytv.tv

Happytv.tv
Foto: Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter