Izvor:
19.04.2017 u 05:46
0

POTRESNA ISPOVEST U „PAROVIMA“: Nakon majke, umro je i otac! Bolest odnela četiri člana porodice Vasiljević! (foto)

Alportov sindrom, malo je poznato genetsko oboljenje, koje napada isključivo muške potomke u porodici, te direktno napada bubrege, odražava se na gluvoću i ambivalentnosti oka.

Nakon što su izgubili četiri člana porodice, presotala dva brata Ivan i Rajko Vasiljević, odlučili su da svoju potresnu životnu priču podele sa gledaocima najgledanijeg rijaliti programa "Parovi" u zemlji.

Naime, od petočlane porodice Vasiljević dva brata preminula su od ove bolesti u šestaestoj godini života, a majka je za njima umrla od tuge. Ubrzo nakon toga preminuo je i otac, takođe od bolesti srca.

Ivan i Rajko već 12 godina tri puta nedeljno odlaze na dijalize i nadaju se dobroj volji građana Srbije da će im pomoći da obave transplataciju bubrega, koja bi im značajno pomogla da savladaju ovu progresivnu bolest.

Da saznate sve detalje o traumatičnom slučaju ove porodice, ostanite uz happytv.rs!

Happytv.rs
Foto: Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter