Izvor:
29.10.2017 u 07:23
0

ŠTA CENITE KOD PROTIVNIKA? Gasttozz i Mili ishvalili jedan drugog, a onda je Radosavljević izdominirao uz Nenadove pesme i odneo ubedljivu pobedu u „Dvouglu“!

Učesnici šeste sezone najgledanijeg rijalitija "Parovi", večeras na programu prvi put imaju emisiju "Dvougao".

Prvi učesnici koji će se naći u dvouglu i koji imaju čast da je otvore su Milutin Radosavljević Mili i Nenad Marinković Gasttozz.

Pitanje koje im je postavljeno glasi:

Šta cenite kod protivnika?

Gasttozz je rekao da ceni kod Milija što je simpatičan, što je neumoljiv, što je dobar za ovaj šou, borben ali ima i mnogo kikseva, dok Mili kod Gasttozza ceni borbenost, ali i njegovu muziku, uz koju je izdominirao.

Ubedljivu pobedu je odneo Mili velikom većinom glasova učesnika, za Gasttozza su glasali samo Spaho i Vesna Rivas.

Happytv.rs
Foto: Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter