
SUKOB NA VRHUNCU: Đina, Đorđe i Tanja na prestaju da se svađaju! ( FOTO, VIDEO)
Anđelina Marjanović Đina i Đorđe Tomić, žestoko su se sukobili sa Tanjom Suštić tokom turbulentne emisije „Nominacije“. Međutim, svađa i dalje en prestaje. Tanja je prozivala Đinu na račun fizičkog izgleda, ali joj ni Đina nije ostala dužna.
– Ja nos da operišem mogu, a ti nikada nećeš moći da budeš ono što sam ja- rekla je Đina.
Onda se u raspravu ubacio i Đorđe, koji je podseti na to čime se bavila, o čemu je pričala u rijalitiju. Uporedio je Tanju sa Kiki, koja je takođe imala težak život, ali nije na nemoralabn način sticala novac.
– Kiki, da li se ti vređaš kada ti akžem da si bila prosjak- pitao je Đorđe.
Kiki je rekla da se ne stidi ničega u životu.
Ostatak svađe pogledajte u videu.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74