
ZGRABIO I NE PUŠTA! OPET PAO POLJUBAC: Vesela atmosfera dovela do buđenja EMOCIJA!
Vesela atmosfera u vili Parova mami osmehe na licima mnogih učesnika i budi dobro raspoloženje.
Ipak, dvoje takmiičara se izdvajaju u poseban kadar jer su ih emocije ponele ujedno kao i muzika .
Nakon što smo mogli pročitati sa usnana Aleksandre Marjanović "šta ti je sad?" ubrzo je pao i "drugarski poljubac" sa Mladenom Vuletićem.
Možemo i da primetio da je Mladen "zgrabio i ne pušta".
Da li se ovo događa repriza njihovog upoznavanja i da li ćemo videti reprizu poljupca, saznaćemo do kraja večeri.
Da se podsetimo, u jednoj od emisija "Poželi pesmu" Mladen Vuletić i Aleksandra Marjanović doživeli su ljubav na prvi pogled.
Njihova veza se završila raskidom, nakon povratka Mladena u vilu Parova, pa su naši učesnici u prilici da evociraju uspomene i da se sete nečega što su zaboravili.
Happytv.rs
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74