Izvor: ALO.RS
09.08.2021 u 07:55
0

ISKOMPLIKOVALO SE! Slavici Ćukteraš se pogoršalo stanje!

Slavića Ćukteraš pre nedelju dana imala je nezgodu kod kuće u kojoj je zadobila ozbiljnu povredu oka.

PROČITAJTE JOŠ:

FILIP FILIPOVIĆ IZABRAN ZA NAJBOLJEG IGRAČA: Izabran idealan tim OI, iz Srbije samo dvojica

VUČIĆ PODELIO SJAJNE VESTI: „OVO SU NAJUSPEŠNIJE OLIMPIJSKE IGRE ZA SRBIJU!“ (VIDEO)

KAPETAN DRAGAN U „DOBRO JUTRO SRBIJO“: Hrvatsko PRAVOSUĐE JE SRBOSJEK i služi isključivo etničkom čišćenju Srba

VIRUS ZAPADNOG NILA ODNEO PRVE ŽRTVE U SRBIJI: Dva smrtna slučaja u ovim okruzima

Pevačica je tada po uputu lekara hospitalizovana i danima se leči u Kliničkom Centru Vojvodina.

S obzirom na to da je veoma aktivna na društvenim mrežama, Slavica je uporno izveštavala svoje pratioce na Instagramu o svom stanju. 

I dok je svakodnevno bila bitku sa dosadom, isčekujući da joj se stanje stabilizuje kako bi lečenje nastavila kod kuće, danas je imala veoma loše vesti:

Na pola sata kapi, iznenada se otvorila rana koja je zarasla. Slavice, to samo tebi može da se desi. A danas bolovi nesnosni – napisala je pevačica.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter