Izvor:
27.04.2019 u 12:14
0

NAŠA ZEMLJA JE OSTALA BEZ JOŠ JEDNOG MUZIČKOG UMETNIKA: Neopisiva tuga na Veliki petak! (FOTO)

Naša zemlja je ostala bez još jednog muzičkog umetnika…

Član benda "IrieFM" Uroš Milojević poginuo je u saobraćajnoj nesreći u petak u 17 časova.

Milojević je u pomenutoj grupi bio zadužen za zvuk, a pored njega su u bendu nastupali i frontmen Vukašin Marković, koji je glumio Bebana u popularnoj seriji "Porodično blago", Slobodan Jovanović (gitara, bubnjevi), Ana Protulipac (bas), Ivan Jevtić (klavijature), Ivan Radivojević (truba), Dejan Nestorović (saksofon) i Goran Milošević (bubnjevi).

Ovaj sastav je bio poznat po posebnom i novom zvuku koji su doneli na ove prostore. Inače, za danas je zakazano potpisivanje novog albuma „Putevi“ svog benda "irieFM" u Nišu.

Pored angažmana u bendu, Uroš je bio član kluba AST MARŠAL, sačinjenog od ljubitelja i vozača motorcikala koji su vremenom zavoleli Airsoft kao sport.

Njegovi prijatelji iz ovog kluba su neutešni zbog velikog gubitka.

Izvor: Glossy.rs
Foto: Arhiva

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter