
Foto: Youtube/Printscreen/Emergency ReporterSRB
DVE SAOBRAĆAJNE NESREĆE: Dete pokošeno na pešačkom u Rakovici,a autobus udario pešaka
Dve saobraćajne nesreće, u kojima su povređeni pešaci, desile su se večeras u Beogradu. U Ulici krivih njiva na Čukarici oko 18.45 došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj je povređeno dvoje ljudi. Druga nesreća se desila u Rakovici.
Do prve nesreće je došlo kada je autobus udario jednog pešaka. On je zadobio teške povrede i vozilom Hitne pomoći prebačen je, bez svesti, na reanimaciju Urgentnog centra.
Još jedna ekipa Hitne pomoći prevezla je u Urgentni centar ženu koja je bila u autobusu i koja je slomila rame.
Saobraćaj za to vreme nije obustavljan.
Druga saobraćajna nesreća desila se u Rakovici, u Kneževačkoj ulici, kod broja 34, gde je na pešačkom prelazu udareno dete od 11 godina. I ono je, vozilom Hitne pomoći, prebačeno na reanimaciju.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

DRAMA NA BULEVARU KRALJA ALEKSANDRA: Vozio sa 4,13 promila alkohola i izazivao haos

LANČANI SUDAR NA IBARSKOJ: Motociklisti se trkali pa udarili u kombi

PRETUČEN MLADIĆ NA VASKRS: Policija traga za nasilnicima
