Izvor: Blic
26.04.2025 u 10:21
0

KRVNIČKI TUKLA ĆERKU I ČUPALA JE ZA KOSU: Drama na ulicama Obrenovca

Nasilje se dogodilo uz prisustvo mnogobrojnih prolaznika

G.C. (42) koja je uhapšena prekjuče zbog sumnje da je počinila nasilje u porodici, tačnije, da je krvnički pretukla svoju ćerku staru 6 godina, saslušana je Osnovnom javnom tužilaštvu u Obrenovcu koje je predložilo pritvor 30 dana.

Podsetimo, ona je ćerku toliko tukla i čupala za kosu nasred ulice, a kada je dete izgubilo snagu i palo, nastavila je bespomoćno biće da šutira.

Nasilnicu su „obuzdale“ prolaznice koje su spasile devojčicu i pozvale policiju.

PROČITAJTE: VETAR POGORŠAO STVARI: Grom udario u stambeni objekat na Novom Beogradu

Dete ima hematome po telu

Žena je odmah uhapšena, a detetu su konstatovane povrede u vidu hematoma po telu.

Istragu je preuzelo Osnovno javno tužilaštvo u Obrenovcu.

Nasilje se odigralo juče oko 17 sati u Obrenovcu naočigled mnogobrojnih prolaznika.

Prema rečima svedoka, majka je prvo urlala na ćerku, počela da je šamara, čupa za kosu i na kraju kada je dete palo šutirala kao da je krpena lopta.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter