Izvor: telegraf.rs
03.03.2025 u 19:04
0

MITRALJEZOM UBIO SINA PA PRESUDIO SEBI: Zločin u Vladimirovcima 3. marta

Otac ubio sina na njivi, pa pucao sebi u glavu: Kazne za zločin u Vladimircima nema, ubica preminuo u bolnici

Igor T. ubijen je u Vladimircima pre tačno godinu dana, a život mu je oduzeo otac Milutin T.

Policija je tog 3. marta prošle godine, oko 16.30 sati na njivi pronašao Igorovo telo, dok je njegov otac, koji je davao znake života, imao povrede glave.

Milutin je na urgentni prijem šabačke bolnice primljen bez svesti i sa povredama opasnim po život. Otkriveno je da je, nakon svađe, ubio sina pucanjem iz automatske puške, a pucao sebi u glavu.

VOZAČ AUTOMOBILA SE ZALETEO U MASU I POČEO DA GAZI PEŠAKE: Jedna osoba je poginula dok je više ljudi povređeno

Meštani Vladimiraca su, neposredno nakon zločina, govorili o tome da je Igor nedavno izašao iz bolnice, gde se, navodno, lečio od alkoholizma, kao i da je te večeri došao da poseti roditelje, ali se svađa koja je kulminirala završila kobno.

Taj zločin nikada nije i neće pristići kazna, niti će se o motivima oca znati više. Istog dana kada je ubio sina je hitno iz šabačke bolnice prevezen u Klinički centar u Beogradu u kritičnom stanju. Dan kasnije, 4. marta prošle godine, umro je u toj bolnici. Preminuo je odmah po prijemu u ambulantu reanimacije.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter