Izvor: kurir.rs
24.09.2020 u 14:47
0

ONA JE ZVERSKI UBIJENA U BARIČU: Jasmina radila kao kuvarica u Kliničkom centru, dvoje dece ostalo bez majke

Meštani Bariča kod Obrenovca u šoku su zbog svirepog ubistva koje se dogodilo juče u njihovom kraju.

Jasmina L. (46), koju je u kući u Bariču nasmrt izbo partner Radovan R. (57) iz Koceljeve, radila je kao kuvarica u Kliničkom centru Srbije

Jasmina se pre dva meseca razvela, a iza sebe je ostavila sina (25) i ćerku (17).

SAZNAJTE I OVO

VUČIĆ: Ponosan sam! Srbija je slobodna,nezavisna,suverena …

ČASNO ĆEMO SLUŽITI SRBIJI: Uručena rešenja o nagrađivanju najuspešnijim novim policajcima!

SRĐAN ĐOKOVIĆ ZA „DOBRO JUTRO SRBIJO“: Ne mogu da gledam Novakove mečeve

SUĐENJE SE ODLAŽE: Zoran Marjanović bolestan!

Podsetimo, Radovan je juče nasmrt izbo Jasminu, nakon svađe. Kako Kurir saznaje, on je u njenu kuću, koja je inače u vlasništu njenih rođaka, ušao preko merdevina. 

Posle zločina, Radovan je pobegao, bacio nož i merdevine i otišao na most u Šapcu. Tu ga policija našla, a on je policajcima sve ispričao šta se dogodilo.

Radovan R. je, inače, načelnik odeljenja za upravu za opšte poslove u Koceljevi.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter