
SKANDAL NA FEJSBUKU Pop u mantiji peva škakljivi tekst
Na društvenoj mreži Fejsbuk pojavio se video-snimak koji nikog nije ostavio ravnodušnim jer se na njemu vidi muškarac obučen u mantiju pravoslavnog sveštenika koji peva škakljiv tekst?!
– Da li umre il' se rodi, meni uvek isto godi… Krstim, venčam i opevam, svi kukaju a ja pevam – peva on i dodaje "pope svrći, danas nema nikog kućiii".
On je na melodiju pesme o oficirima poznatog folk pevača dodao svoj skandalozan tekst! Poslušajte…
Povodom snimka oglasila se i Eparhija žička saopštivši sledeće:
"Obaveštavamo javnost da se izvesni Ognjen Jevtović iz sela Subjel kod Kosjerića lažno predstavlja na društvenim mrežama kao pravoslavni sveštenik pojavljujući se u svešteničkom odjejanju (službenom odelu/mantiji). Iako je preko nadležnog sveštenstva upozoravan da to ne čini, nastavio je sa istim. Na taj način, svojim neprimerenim ponašanjem i skaradnim pesmama, imenovani naružuje dostojanstvo Crkve i sveštenstva dovodeći javnost u zabludu. Naglašavamo da nije reč o pravoslavnom svešteniku, već o licu koje se lažno predstavlja kao sveštenik. Zbog toga će protiv njega biti preduzete pravne i kanonske mere", naglasili su.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

STRAVA U NOVOM SADU: Sumnja se da je ubio suprugu a dete prijavilo zločin

NANEO MU TEŠKE TELESNE POVREDE: Uhapšen maloletnik zbog tuče na parkingu u Leskovcu

PUCNJAVA NA NOVOM BEOGRADU: Poznato stanje osobe ranjene u luksuznom lokalu

NOVI DETALJI PUCNJAVE U „WEST 65“: Upucan pred ženom i maloletnim detetom
