Izvor: SPORTAL.BLIC.RS
09.12.2025 u 17:49
0

ČEKA SE ODLUKA ŠTUTGARTA: Ostaje li Jovan Milošević sa crno-belima do kraja sezone?

Mladi fudbaler je ugovorom obavezan FK Štutgartu do kraja leta 2027. godine

Jovan Milošević je trenutno na pozajmici u Partizanu, a crno-belima stižu važne vesti iz Nemačke. Navodno, mladi srpski fudbaler tražio je transfer iz Štutgarta, za koji je ugovorom vezan do kraja juna 2027.

Prema saznanjima nemačkog „Skaj Sporta“, Jovan Milošević je podneo zahtev za transfer iz Štutgarta.

Kako se navodi, 20-godišnji centarfor nije zadovoljan svojim statusom, mada se još ne zna kakva će biti reakcija uprave kluba.

Navodno, Milošević je stavio do znanja da želi da ostane u Partizanu, te se očekuje da klubovi počnu da pregovaraju oko nove pozajmice.

PROČITAJTE: RADNIČKI 1923 – PARTIZAN: Derbi kola u Kragujevcu

Vrlo brzo nakon toga su pojedini srpski mediji demantovali ove navode, tvrdeći da Milošević nije podnosio nikakve zvanične zahteve nemačkom klubu – već da je samo jasno istakao želju da ostane u Partizanu do kraja sezone.

Na produžetku pozajmice već uveloko radi i uprava srpskog kluba, kao i agenti igrača.

Jasno je da crno-beli ne mogu da otkupe Miloševića u ovom trenutku.

Ukoliko se odluči na prodaju, Štutgart bi mogao da unovči dobre partije 20-godišnjaka u Partizanu – i dobije više novca nego što je uložio u njegov transfer iz Vojvodine, a to je 1.200.000 evra.

Crno-belima sada ostaje samo da prate situaciju i čekaju odluku nemačkog kluba.

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter