22.10.2024 u 18:45
0

ZVEZDA DOŽIVELA DEBAKL U KNEŽEVINI: Crveno-beli parirali Monaku poluvreme, pa se potpuno raspali – pukla petarda!

Fudbaleri Crvene poraženi su od Monaka u utakmici 3. kola Lige šampiona rezultatom 5:1

Fudbaleri Crvene gostuju Monaku u utakmici 3. kola Lige šampiona.

Utakmica se igra na stadionu „Luj II“ sa početkom u 18.45 časova.

Monako – Crvena zvezda 5:1

20:46

90 + 6. minut – GOL – 5:1- Aklijuš

Potpuni debakl crveno- belih u poislednjim sekundama meča.

20:37

90. minut – Nadoknada

Utakmica je produžena za za šest minuta.

20:36

88. minut – Puno sreće za Zvezdu

Golovin je promašio iz izgledne priike. Crveno-beli potpuno nemoćni.

20:28

80. minut – Povredio se Olajinka

Crveno.- beli nemaju više pravo na izmenu, pa će do kraja meča igrati sa igračem manje.

20:21

74.minut – Nova dvostruka izmena Milojevića

Kanga i Katai menjaju Šerifa i Maksimovića.

20:18

70. minut – GOL – 4:1- Minamino

Isplatila se inicijativa domaćina , Rodić se okliznuo, a Minamino postigao i četvrti gol za domaćina.

20:13

65. minut – Zvezda se potpuno raspala

Monako potpuno dominira, ređaju se šanse, Ilić sjajno brani. Četvrti gol visi u vazduhu.

20:11

20:07

59. minut – Dvostruka izmena u Zvezdi

U igri su Rodić i Luka ilić, izašli su Krunić i Silas.

19:59

52. minut – Odlična kontra Zvezde i greška Seola

Korejac je najpre uputio pogrešan pas ka Silas, akad se lopta srećno odbila do njega, traljavo šutirao.

19:55

50. minut – Inicijativa domaćina

Odličan šut Aklijuša, Ilić brani i izbacuje loptu u korner.

19:51

46. minut – Utakmica je nastavljena

Počelo je drugo poluvreme u Monaku.

19:37

45 +4 minut – GOL – 2:1- Embolo

Velika šteta domaćin u nadoknadoi prvog poluvremena stiže do novog vođstva.

19:29

42. minut- Zvezda oštećena za novi penal!

Lopta dolazi do Đige nakon centaršuta Elšnika iz kornera, zamalo pored gola.Međutim Olajinka je nagažen u šesnaestercu, ali Nemac i VAR nisu reagovali.

19:26

38. minut – Zvezda ponovo uspostavila ravnotežu na terenu

Crveno- beli su se hrabro suprotstavili favvorizovanom rivalu.

19:19

32. minut – Inicijativa Monaka

Domaćin je pritisnuo posle izjednačujućeg gola Šerifa.

19:14

27. minut – GOOL – 1:1 – Šerif

Sjajna akcija Zvezde, Šerif je oboren u šesnaestercu i čist penal. Šerif ne greši, šutira pod prečku za izjednačenje. Žuti karton  je dobio Kerer.

19:08

21. minut – GOL -1:0 – Minamino

19:04

18. minut -Obostrano otvorena igra

Monako opasniji, Zvezda vreba iz brzih kontranapada.

19:02

Džordan Lojd prisustvuje meču

19:00

13. minut – Šansa za Dalsia

Izbacio ga je  Silas loptom u prostor,  Vanderson je reagovao u poslednji čas i od svega samo treći  korner za Zvezdu.

18:57

9. minut – Velika šansa za Monako

Nakon kornera lopta dolazi do Kerera, koji je glavom šutirao sa pet metara pored leve stative Ilića.

18:52

6. minut – Dobar pokušaj Olajinke

Sjajan centaršut Elšnika iz kornera, Olajinka šutira glavom, pravo u Majeckog.

18:51

5. minut – Povredio se Duarte

Veliki hendikep za Zvezdu već u startu, Brazilac je povredio zadnju ložu i moraće da napusti igru. Umesto njega u igri je Dalsio.

18:48

4. minut – Prva velika šansa

Centaršut Monaka sa desne strane, lopta je preskočila sve igrače došla do Vandersona koji iz sumnjive situacije šutira preko gola.

18:38

1. minut – Utakmica je počela