NEZAUSTAVLJIVI MITROVIĆ: Pogledajte ove majstorije srpskog fudbalera!

Mitrović radi ono što najbolje zna...

Nastavio je Aleksandar Mitrović da radi ono što najbolje zna, a to je da trese protivničke mreže…

NISAM DOBIO NIKAKVU PONUDU NI OD KOGA: Pešić ipak ostaje na klupi Srbije?

Njegov Al Hilal danas igra igraju derbi prvenstva Saudijske Arabije protiv ekipe Al Itihada, i već posle 15 minuta igre ima ubedljivu prednost.

Al Hilal vodi rezultatom 2:0, i oba pogotka je postigao srpski golgeter.

Najpre je u 4. minutu utakmice fantastičnu loptu u kazneni prostor poslao je Ruben Neves, a naš napadač je u svom stilu, glavom matirao protivničkog golmana.

Potom je u 15. minutu dosuđen penal za Al Hilal, loptu na „belu tačku“ je namestio Mitrović i rutinski pogodio za 2:0.