
SAŠA ILIĆ POSLE POBEDONOSNOG GOLA: Možda bude još jedna sezona!
Saša Ilić, kao i mnogo puta tokom karijere u Partizanovom dresu , bio je čovek odluke. Legendarni kapiten crno-belih postigao je gol u 90. minutu i tako "parni valjak" poveo u finale Kupa Srbije. Eliminisan je Čukarički.
Mnogi su pomislili lep oproštaj od profesionalne karijere. Ali… Ilić ima dilemu i blizu je odluke da odigra još jednu sezonu, a upravo je večeras i na prethodnom meču protiv Napretka pokazao koliko znači crno-belima. U prvenstvu je bio asistent, a u Kupu strelac.
"Još ne znam da li ću da završim karijeru. Imam dilemu, lomim se. Videćmo sve je moguće", rekao je Saša Ilić.
A, o meču protiv Čukaričkog dodao je:
"Čukarički nas je nadigrao u prvom, a mi smo bili bolji u drugom meču. Na kraju smo imali i sreće."
Kurir
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

PAPA LAV XIV DOBIO DRES KLUBA: Poglavar katoličke crkve primio fudbalere Napolija

HOROR SCENA U LIVERPULU: Objavljeni novi snimci užasne nesreće (VIDEO)

SVI IGRAČI UČESTVOVALI: Masovna tuča na utakmici Partizana i Indeksa
