05.07.2024 u 14:07
0

SIN LEGENDARNOG SRBINA POSTIGAO PRVI GOL ZA ZVEZDU! Sledi meč protiv PRVAKA Rusije

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su trijumf u prvoj prijateljskoj utakmici u Rusiji. Danas su izabranici Vladana Milojevića pobedili Soči rezultatom 2:0.

Nakon mirnije igre u prvom delu prvog poluvremena susreta u Sankt Peterburgu, crveno-beli su zaigrali ofanzivnije i za kratko vreme nokautirali rivala, koji nije znao šta ga je snašlo.

Zvezda je povela u 39. minutu kada je mrežu protivnika zatresao Šerif Endiaje, da bi nekoliko minuta kasnije prednost duplirao Lazar Jovanović, sin nekadašnjeg srpskog reprezentativca Milana Laneta Jovanovića.

Šljivić je tada sjajno šutirao sa leve strane, golman Dektev je odbranio njegov udarac, ali se lopta odbila do talentovanog fudbalera koji u toj situaciji nije imao težak zadatak, već je loptu samo sproveo u mrežu ruskog tima.

Crveno-beli će u nastavku priprema igrati protiv Zenita u ponedeljak, a onda i protiv argentinskog Taljeresa u petak 12. jula.