Izvor: ALO
20.06.2024 u 15:11
0

JOVIĆ IZVUKAO SRBIJU „Orlovi“ nisu briljirali, pa u finišu izvukli remi pred odlučujući meč sa Dancima

Fudbalska reprezentacija Srbije igra protiv Slovenije u drugom kolu Grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj - 0:0

Fudbalska reprezentacija Srbije igraće protiv Slovenije drugu utakmicu na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Susret protiv Slovenaca na Alijanc areni u Minhenu zakazan je za 15 časova i biće izuzetno važna za plasman među 16 najboljih.

Uživo,

Slovenija – Srbija: 15.00

Poznati sastavi za današnji meč:

SRBIJA (3-4-1-2) Rajković – Pavlović, Milenković, Veljković – Mladenović, Ilić, Lukić, Živković – Tadić – Mitrović, Vlahović

SLOVENIJA (4-4-2) Oblak – Karničkik, Drkušić, Bijol, Janža –Stojanović, Čerin, Elšnik, Mlakar – Šporar, Šeško.

– Sve je spremno za spektakl!

Fudbaleri Srbije i Slovenije biju bitku u drugom kolu Grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Meč se igra od 15 časova u Minhenu, a druga utakmica dana na programu je u 18.00 kada će igrati Danska i Engleska, takođe u okviru Grupe C.

90. minut – Pet minuta nadoknade vremena!

88. minut – Sve je manje vremena, „orlovi“ pritiskaju rivala, pokušavaju sve da izjednače, ali nikako da stvore pravu priliku

84. minut – Birmančević je pokušao, ali Jan Oblak je izbacuje u aut, poslednji trenuci za Srbiju da izvuče bar bod na ovom meču

82. minut – Sve manje vremena za Srbiju, Slovenija na pragu velike pobede

72. minut – Odamh šansa za Srbiju! Mitrović je pogodio prečku!

65. minut – Jović za Mitrovića, ali onda je Mitar preterao

58. minut – Ponovo je Srbija bila u naletu, pa onda sjajan udarac Šeška, ali se fantastična odbrana Rajkovića!

53. minut – Probudili su se „orlovi“, efikasno je počelo drugo poluvreme!

49. minut – Mnogo bolja igra Srbije u drugom delu!

47. minut – Kakva prilika za Srbiju! Tadić je dodao pas za Mitrovića, ali ponovo se isprečio sjajni Oblak!

Prvo poluvreme:

45. minut – Kraj prvog poluvremena! Stiče se utisak da je Slovenija odigrala znatno bolje od Srbije!

43. minut – Ponovo Srbija u napadu, pucao je Lukić!

42. minut – Neverovatna prilika za Mitrovića! Ali se isprečio Oblak, mada po svemu sudeći, izgleda da je to bila nedozvoljena pozicija!

38. minut – Slovenci su pogodili okvir gola, bio je to Elšnik, a onda Šeško preko gola, sreća za „Orlove“!

31. minut – Prvi korner za Srbiju na utakmici, ispucao je Tadić, a onda se tu Mitrović našao, međutim, nije uspeo da dođe do lopte

27. minut – Konačno nešto ofanzivnija Srbija, prvi šut u okvir gola uputili su „orlovi“, Ilić je centrirao za Vlahovića, ali bez opasnosti po Jana Oblaka!

25. minut – Uglavnom se igra na polovini fudbalera Srbije, i dalje se čeka odgovor Srbije u napadu

19. minut – Stojanović je predvodio napad „zmajčeka“, Srbija nikako da se odupre napadima Slovenaca

13. minut – Slovenija preti konstantno, za sada „Orlovi“ ne pronalaze ritam na početku ove utakmice, zmajčeki često na polovini Srbije

8. minut – Ponovo Slovenci prete, bio je to udarac Mlakara, Rajković opet na mestu

4. minut – Prva opasnija pretnja po gol Srbije, ali oprezan je bio Rajković

1. minut – Utakmica je počela!

14.56 – U toku je intoniranje himni! Uskoro nas očekuje početak utakmice!

14.40 – Ponovo se na video bimu „Alijanc arene“ pojavio i Novak Đoković, koji je poželeo sreću „Orlovima“

14.36 – „Orlovi“ se pripremaju za meč sa Slovencima!

14.26 – Teniserka Olga Danilović, stigla je na ovaj meč, a svi se pitaju samo jednu stvar

14.21 – Utakmica uskoro počinje, a navijači Slovenije i Srbije su ponovo napravili ludnicu u Minhenu!

14.00 – Drama se dogodila pred ovaj važan meč za Sloveniju i Srbiju!

13:25 – FSS hitno pisao UEFA zbog sramnih dešavanja na utakmici Hrvatske i Albanije! Evo o čemu je reč.

13.00 – Kakva scena! Reporter ALO! sreo rođenog brata reprezentativca Srbije.

12.52 – Podršku Srbiji pruža i predsednik Vlade Republike Srbije, Miloš Vučević.

12.49 – Brojni srpski navijači stigli su u Minhen da bodre Srbiju, a neki od njih su došli čak iz Čikaga!

12.45 – Potpuna invazija Srbije na Minhen.

12.43 – Urnebesna scena dogodila se u Minhenu, a Srbi i Slovenci u glavnoj ulozi.

12.30 – UEFA je napravila neverovatan kiks, a o čemu je reč

12.00 – Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici Srbije i Slovenije. Uz sport.alo pratite uživo dešavanja iz Minhena i bodrite našu reprezentaciju na prvenstvu Evrope u Nemačkoj!