Izvor: TANJUG
01.09.2024 u 21:35
0

ZVEZDA POBEDILA RADNIČKI: Drkušić napustio igru nakon što je pogođen bakljama sa tribina

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Radnički iz Kragujevca rezultatom 1:0

GORNJI MILANOVAC – Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Radnički iz Kragujevca rezultatom 1:0 (0:0), u meču sedmog kola Superlige Srbije. Strelac jedinog gola na utakmici bio je Mirko Ivanić u 85. minutu.

Radnički je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je Matija Gluščević dobio crveni karton.

PREMIJER LIGA: Liverpul pokorio Mančester junajted

Utakmicu je obeležila bakljada navijača Radničkog u 45. minutu, posle koje je Zvezdin fudbaler Vanja Drkušić morao da napusti igru.

„Crveno-beli“ će u sledećem kolu dočekati Napredak, dok će Radnički igrati protiv Mladosti iz Lučana.

Zvezda je prva na tabeli, ima 16 bodova i utakmicu manje. Radnički je na 10. mestu sa sedam bodova, takođe ima utakmicu manje.

Fudbaler Zvezde Vanja Drkušić napustio igru nakon što je pogođen bakljama sa tribina

Fudbler Crvene zvezde Vanja Drkušić zamenjen je večeras na poluvremenu pošto su ga bakljama gađali navijači Radničkog iz Kragujevca.

Navijači Radničkog su počeli da ubacuju petarde i topovske udare u 45. minutu. Jedna petarda je eksplodirala blizu Zvezdinog fudbalera.

Drkušiću je posle incidenta bilo loše i zato je zamenjen, saopštila je Zvezda.

Slovenački fudbaler je večeras debitovao za Zvezdu.