15.06.2024 u 17:06
0

MAĐARSKA – ŠVAJCARSKA Sajdžjije dokusurile rivala u završnici – 1:3

Drugi meč na ovogodišnjem EURO u Nemačkoj igraće reprezentacije Mađarske i Švajcarske

Sinoć je domaćin Nemačka opravdala ulogu favorita pobedom nad Škotskom sa čak 5:1 i tako pokazala svima da je jedan od favorita za osvajanje evropskog šampionata.

Danas su na programu tri utakmice, a prva od 15 časova je Mađarska – Švajcarska u okviru Grupe A u kojoj su takođe Nemci i Škoti.

Igraju se još dve utakmice Grupe B, Španija – Hrvatska (18.00) i Italija – Albanija (21.00)

Mađarska – Švajcarska (0:2)

Stadion: „Rajn Energi“ (Keln)

Sudija: Slavko Vinčić

Mađarska: Gulači – Lang, Orban, At. Šalaj – Fiola, Kerkez, Nađi, Šefer – R. Salaj, Soboslaj – Varga.

Švajcarska:  Zomer – Rodrigez, Akanđi, Šer – Ndoje, Frojler, Džaka, Vidmer – Vargas, Ebišer – Dua.

90+3 – Embolo je rešio pitanje pobednika!

86. minut – Nekoliko sjajnih centaršuteva su imali Mađari, ali nikako da postignu taj izjednačujući gol

79. minut –  Adam i Dardai su na terenu, izašli su Kerkez i Atila Salaj. Totalna ofanziva Mađara do kraja!

74. minut – Embolo menja Vargasa. Neće se povlačiti trener Murat Jakin.

66. minut – Goool! Mađari se vraćaju u igru! Varga je strelac! (1:2)

59. minut – Oba žuta kartona za Švajcarce! Prvo Vidmer, a sada je požuteo i Frojler!

48. minut – Gulači je ponovo spasao Mađare, Dua je lako mogao do drugog gola, ali se isprečio golman Mađarske!

Prvo poluvreme:

45. minut – Goool! Mađari na kolenima! Švajcarska je duplirala prednost!

39. minut – Konačno su bar malo Mađari zapretili, ali za sada, nema konkretnog šuta na gol protivnika

27. minut – Mađari nikako da zaigraju onako kako umeju! Osim onog pokušaja iz prvog minuta utakmice, sve ostalo je jako loše, jedva da prelaze na protivnički deo terena

20. minut – Nastavljaju Švajcarci da igraju dominantno u prvom poluvremenu

13. minut – Goool! Provera u VAR sobi! Ali ipak je priznat gol! Švajcarci sjajno startuju ovaj meč! Dua je strelac (0:1)

5. minut – Na početku meča, lopta više u posedu Švajcaraca!

1. minut – Utakmica je počela! 14.05 – Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču Mađarska – Švajcarska u Kelnu na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj! Uz sport.alo pratite uživo dešavanja sa prvenstva Evrope.