
Foto: Printscreen/Instagram
PUKLA TIKVA: Teniser raskinuo sa fatalnom lepoticom, optužili je da mu uništava karijeru
Italijanski teniser Mateo Beretini potvrdio je da je raskinuo sa Melisom Satom.
Bivši finalista Vimbldona i nekada šesti teniser sveta je trenutno na 129. mestu i muči se sa formom od početka prošle sezone, otprilike od perioda kada je objavljeno da su on i Melisa u ljubavnoj vezi.

Beretini se od 2022. godine muči sa povredama i nikako ne može da vrati formu iz 2021. kada je izgubio od Novaka Đokovića u finalu Vimbldona.
DONČIĆ NIJE NIŠTA POSEBNO! Evropski velikan prokomentarisao košarkaša i bez dlake na jeziku izneo šta misli o njemu!
– Pretpostavio sam da ćete postaviti ovo pitanje. Melisa i ja nismo više zajedno. Imali smo sjajnu vezu, imali smo veliko poštovanje jedno prema drugome, ali neću više pričati o mom privatnom životu – rekao je Beretini.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

NADAM SE DA ĆEMO SE USKORO VIDETI: Oglasio se Novak Đoković nakon poraza u Majamiju

ĐOKOVIĆ POTVRDIO DOLAZAK NA LAUREUS: Najvažnija ceremonija priznanja u svetu sporta

PONUĐEN BARSELONI: Da li bi Dušan Vlahović mogao da zameni Levandovskog?

MONUMENTALNI PROJEKAT IZ INATA: Najveći stadion na svetu godinama prazan
