Izvor: ALO SPORT
15.06.2024 u 20:17
0

KOŠMAR „VATRENIH“ U BERLINU Španci razbili Hrvate na startu Evropskog prvenstva

Fudbalska reprezentacija Španije igra protiv Hrvatske meč prvog kola grupe B na Evropskom prvenstvu.

Vreme je da se otvori ubedljivo najjača grupa na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Berlin, glavni grad i grad koji će biti domaćin finala ugostiće dve reprezentacije koje pretenduju na titulu.

Aktuelni bronzani sa Svetskog prvenstva pokušaće da iznenade motivisane i podmlađene Špance i naprave veliki korak ka drugoj fazi.

90. minut – Još pet minuta nadoknade.

80. minut – Petković je promašio, Perišić došao do odbitka i dodao Petkoviću koji je sada pogodio, ali je pogodak poništen jer je igrač Hajduka ušao ranije u kazneni prostor!

77. minut – Penal za Hrvatsku! Simon je pogrešio, a nakon toga Rodri ruši Petkovića i Oliver pokazuje na belu tačku!

55. minut – Potpuna konfuzija u kaznenon prostoru Španije, ali neće lopta u gol! Pretili su Hrvati iz nekoliko navrata – rezultat ostaje isti.

52. minut – Kakva sada šansa za Špance! Jamal je ostao sam protiv Livakovića, ali je uspeo da promaši!

46. minut – Počelo je drugo poluvreme!

45+2. minut – GOOOOL! Karvahal! Hrvati su u potpunom nokdaunu!

33. minut – Velika šansa sada za Kovačića, ali je sjano odbranio Simon, a onda Majer pogađa spoljni deo mreže.

30. minut – Odmah prete Hrvati, probao je Kovačić sa ivice kaznenog prostora, ali brani Simon.

29. minut – GOOOOOL! Španci vode! Sjajna kontra i Morata lagano šalje loptu iza Livakovića!

7. minut – Prva šansa na meču za Špance. Alvaro Morata je bio u prilici, ali njegov udarac zaustavlja Livaković.

Stadion: Olimpijski stadion (Berlin), Sudija: Majkl Oliver (Engleska)

ŠPANIJA – HRVATSKA 0:0