Izvor: ALO.rs
11.07.2021 u 16:49
0

DOŠLO DO PREOKRETA: Sjajan početak drugog seta, Novak ima dva brejka prednosti!

Novak Đoković izgubio prvi set od Matea Beretinija u finalu Vimbldona – 6:7 (4).

Naš najbolji teniser Novak Đoković ima priliku da dođe do famozne 20. grend slem titule u karijeri i tako se izjednači sa Rodžerom Federerom i Rafaelom Nadalom.

Na tom putu stoji mu jedan od igrača koji su najviše napredovali tokom 2021. godine, a u pitanju je Italijan Mateo Beretini.

ĐOKOVIĆ – BERETINI (6:7, 4:0)

Drugi set:

4:0 – Sjajno! Crta Novak po terenu. Osvaja gem sa nulom i „gazi“ Beretinija u drugom setu.

3:0 – Breeeejk! Sjajan start drugog seta za Đokovića. Potpuno je miran, fokusiran dok Beretini niže greške i sada Novak ima veliku prednostu u drugom setu.

2:0 – Potvrđen brejk! Deluje Đoković mnogo bolje u drugom setu. Izgubio je samo jedan poen u ovom gemu i postavio dobru platformu za nastavak seta.

1:0 – Breeejk! Bolji početak drugog seta Novak nije mogao da poželi. Ponovo do izražaja dolazi mentalna snaga svetskog broja 1, koji kao da nije na onakav način izgubio prvi set. Potpuno je smiren.