Izvor: Tanjug
24.12.2021 u 18:29
0

Bajden prvi američki predsednik koji je posetio bolnicu za Badnje veče

Džozef Bajden je prvi američki predsednik koji je na Badnje veče, zajedno sa suprugom Džil Bajden, obišao u bolnici u Vašingtonu decu koja ne mogu da odu kući za praznike zbog svog zdravstvenog stanja.

Iako je već dugo tradicija da prva dama SAD u vreme božićnih praznika obiđe Dečju nacionalnu bolnicu, Bajdenov dolazak je bio iznenađenje, prenose strani mediji. 

Bajden je odlučio da deci pročita knjigu „Olaf“s Night Before Christmas“, a pre čitanja, Džozef i Džil Bajden razgovarali su sa pacijentima i roditeljima.

Tradicija da prva dama SAD čita priče pacijentima u bolnici u vreme Božića potiče još od vremena kada je prva dama bila Bes Truman.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter