
Foto: Youtube/Printscreen
MEDVEDEV PRAVO U METU: Dva načina za rešavanje konfrontacije, jedan od njih je – TREĆI SVETSKI RAT
Jedan od načina za rešavanje konfrontacije u svetu je treći svetski rat u kome neće biti pobednika, ocenio je danas zamenik predsednika Saveta za bezbednost Rusije Dmitrij Medvedev.
MEDVEDEV IZNEO SVOJE TVRDNJE: „Ukrajina je nestala sa mape sveta“
On je u članku za Rusku gazetu ocenio da bi to bilo loše jer, kako navodi, pobednicima uopšte nije zagarantovan dalji prosperitet, kao što je to bio slučaj posle prethodnih svetskih ratova. „Najverovatnije neće biti pobednika“, smatra Medvedev.
Prema njegovom mišljenju, svet u kojem bi milionski gradovi bili u ruševinama, a ogroman broj ljudi stradao od udarnog talasa, zračenja i radijacije ne može se smatrati pobedom, prenose, Medvedev ocenjuje da je takva apokalipsa ne samo moguća, već je i prilično verovatna.
Kao drugi način za rešavanje svetske konfrontacije Medvedev vidi dugotrajno „traganje za najtežim kompromisima”. On je pozvao na formiranje novog svetskog poretka zasnovanog na balansu interesa svih država.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

BRAĆO RUSI DAJTE KOJU PLJUGU: Ukrajinski vojnik zarobljen zbog cigarete

RASPUŠTANJE MINISTARSTVA PROSVETE: Američki okružni sudija blokirao Trampovu naredbu

TELO POSLATO NA OBDUKCIJU: Tri osobe verovatno umešane u ubistvo Andrija Portnova
