30.10.2017 u 01:38
0

SUDIJA ANĐELOVSKI LETI SA LISTE! Čelnici fudbalskog saveza ogorčeni zbog meča u Čačku!

Sudija Novica Anđelovski, koji je vodio meč Borac – Partizan danas u Čačku (1:2) verovatno će biti skinut sa liste arbitara zbog propusta na ovoj utakmici, saznaje Informer iz izvora u Fudbalskom savezu Srbije.

Čelnici FSS su ogorčeni na suđenje Anđelovskog, koji je dosudio prekršaj za Partizan, iz kojeg je Zoran Tošić u 97. minutu postigao pobedonosni gol.

Kako tvrde u srpskoj "kući fudbala", ovo nije prvi put da isti sudija "pogura" crno-bele, slično je bilo i protiv Napretka u Humskoj ove sezone, kada je prvak Srbije postigao gol u 96. minutu iz nedozvoljene pozicije za izjednačenje – 1:1.

Prema saznanjima Informera, već u ponedeljak će biti održana sednica u FSS; na kojoj će se diskutovati oko suđenja u Čačku i na kojoj će biti predloženo da Novica Anđelovski i njegovi pomoćnici budu skinuti sa liste arbitara za Superligu.