
Foto: bsc happy/screenshot
DOBRO JUTRO SRBIJO: Šta je nasmejana depresija?
Današnja emisija "Dobro jutro Srbijo" televizije Bsc HAPPY, gost emisije psiholog Gordana Vuksanović
Zašto dolazi do traženja pozitivnog u negativnim situacijama?
– Ja jesam za to da emocija mora da izađe inače će biti potisnuta. Ako je potisnuta onda dolazi do konflikta što utiče na samoravnotežu. I treba odbolovati svaku fazu traumu i gubitak jer to podrazumeva patnju i to mora da prođe ali ako nije izazvano traumatičmnim delovanjem, ako je neka depresija koja je duža to se mora drugačije tretirati – navodi psiholog.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

DOBRO JUTRO SRBIJO: Na današnji dan je Beograd dospeo u srpske ruke

POSLE RUČKA: Ko od naše dece pravi ubice?

DOBRO JUTRO SRBIJO: Srbi su spasili Makedonce

DOBRO JUTRO SRBIJO: Total TV doneo Telekomu više od 300.000 novih korisnika
