
NOĆ U BEOGRADU: Dve osobe povređene u dve saobraćajne nezgode!
U dve saobraćajne nesreće koje su se dogodile u Beogradu povređene su dve osobe, izjavio je danas saradnik Hitne pomoći za komunikaciju Mirko Lutovac.
On je agenciji Tanjug rekao da je u nesreći koja se dogodila u 21 sat u ulici Slavka Rodića povređena muška osoba (41) koja je zbrinuta na licu mesta.
U nesreći koja se dogodila u Ugrinovačkoj ulici povređen je muškarac (22) koji je prebačen u Kliničko bolnički centar "Bežanijska kosa".
U toku noći Hitna služba je intervenisala 92 puta, od čega 18 na javnom mestu, a u toku noći za pomoć su se najčešće javljali astmatičari.
Blic.rs
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SA NOŽEM UŠAO U ZGRADU I UBIO PSA: Jezivi detalji drame u centru Beograda

CELO VOZILO U PLAMENU: Automobil marke „pežo“ gori kod Pupinovog mosta

SVI BILI POD DEJSTVOM ALKOHOLA: Pucnjava u stanu u Cara Dušana
