
POLOMLJENO 12 TEK ZASAĐENIH STABALA U BULEVARU NIKOLE TESLE!(FOTO)
Tokom noći nepoznato lice uništilo 12 tek zasađenih stabala u Bulevaru Nikole Tesle.
– Grad beograd je podneo krivičnu prijavu protiv NN lica, a tražimo snimke sa kamera koje se nalaze u blizini, kako bismo utvrdili ko je ovo uradio – napisao je Vesić na svom Fejsbuku.
– Ovaj zločin prema prirodi dogodio se noćas. Čekao sam do podneva da se oglasi bar neka organizacija za zaštitu prirode. Ili neko od onih koji su prisutni u javnosti kada je u pitanju zaštita životne sredine – kaže on i dodaje – Niko nije ni reči rekao. A zašto bi, kada ovo nije medijski atraktivno? Ili da budem maliciozniji, kada ih je posadio, kako oni kažu, Vesić. Pa pošto niko nije odlučio da obavesti javnost o ovom vandalskom činu, rekoh da to uradim ja.
Vesić je objasnio kako je odmah naložio Zelenilu da se polomljena stabla zamene novim sadnicama.
– Nikada oni ne mogu da polome onoliko stabala koliko Beograd može da zasadi – zaključio je zamenik gradonačelnika Beograda.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SA NOŽEM UŠAO U ZGRADU I UBIO PSA: Jezivi detalji drame u centru Beograda

CELO VOZILO U PLAMENU: Automobil marke „pežo“ gori kod Pupinovog mosta

SVI BILI POD DEJSTVOM ALKOHOLA: Pucnjava u stanu u Cara Dušana
