
NAORUŽAJTE SE STRPLJENJEM: Gužve na skoro svim putevima, na granicama se čeka više od sat!
Vozače u Srbiji danas očekuje pojačan intezitet saobraćaja na svim važnijim putnim pravcima, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS).
Veći broj vozila i pojačan saobraćaj očekuje se tokom dana na svim važnijim putnim pravcima, na Koridoru 10, na putevima prvog reda koji vode ka Crnoj Gori, a u narednim danima biće opterećeni i putevi koji vode ka Guči zbog održavanja sabora trubača, navodi AMSS.
Prema poslednjim podacima Uprave granične policije, na graničnom prelazu "Horgoš", na ulazu u Srbiju čekanja su oko 90 minuta, a pojačan saobraćaj je i na izlazu iz zemlje.
Na graničnom prelazu "Gostun", na ulazu u Srbiju zadržavanja su oko 80 minuta, dok se na izlazu iz zemlje, na graničnom prelazu "Sremska Rača" putnička vozila zadržavaju oko sat vremena.
Zbog očekivano jačeg priliva vozila i početka još jednog talasa pojačanog saobraćaja vozačima se preporučuje korišćenje manje frekventnih graničnih prelaza, dodaje se u saopštenju. Prema poslednjim informacijama dobijenih od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja.
Kurir.rs
Foto: Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

VELIKE OLUJE PRED SRBIJOM: RHMZ izdao upozorenje

NAJJAČE JAJE NA SVETU: Pobednik tradicionalne Tucanijade u Mokrinu
