
PRVI SNEG VEĆ NAPRAVIO PROBLEME: Vozovi kasne i po sat vremena! Više pacijenata u urgentnoj službi!
Prvi sneg u Jagodini i Pomoravlju, osim lepih zimskih ugođaja, doneo je i puno vode na ulicama, više pacijenata u Urgentnoj službi, a vozovi kasne do 60 minuta.
Snabdevanje strujom, vodom, gasom i toplotnom energijom u Jagodini je uredno, rečeno je u Gradskom štabu za elementarne nepogode.
U Jagodini, međutim, iako sneg nije visok, na ulicama je puno raskvašenog, neočišćenog, vodenog snega, uključujuci i glavnu ulicu. Od snega nisu očišćeni ni trotoari a ni pešački prelazi.
Na Železnickoj stanici u Jagodini, rečeno je da "zbog snega i drugih problema" vozovi kasne iz oba pravca, i Begrada i Niša, 50 do 60 minuta.
Autobuski saobraćaj na međugradskim linijama Jagodina – Chuprija – Paraćin, odvija se uredno, dok ima "neznatnih" poteškoca na lokalnim pravcima prema Crnom vrhu.
Zamenik direktora Opšte bolnice u Jagodini i rukovodilac Urgnetnog centra Vladimir Nedeljković izjavio je da ovakvo vreme povećava broj povređenih zbog padova i više intervencija u ovoj službi, i upozorio građane, posebno starije, na oprez.
Izvor:Kurir
Foto:Arhiva
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

BEČKA VRATA PONOVO OTVORENA: Vremenska prognoza za naredne dane

VELIKE OLUJE PRED SRBIJOM: RHMZ izdao upozorenje
