Izvor:
29.04.2018 u 17:14
0

Vanredno sletanje aviona na aerodromu „Nikola Tesla“!

Avion erbas A320 kompanije Turkiš erlajns, koji je saobraćao na relaciji Frankfurt – Istanbul, vanredno je danas sleteo na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu zbog putnika kojem je pozlilo, saopštio je aerodrom.

To je tokom vikenda treće vanredno sletanje aviona na aerodrom "Nikola Tesla".

Avion Turkiš erlajnsa je danas u 10.56 časova sleteo na beogradski aerodrom.

Ekipa Hitne pomoći je intervenisala, a 120 putnika su u avionu gde čakaju nastavak putovanja.

Sve dežurne ekipe beogradskog aerodroma reagovale su pravovremeno i u skladu sa predviđenim procedurama.

Profesionalna i brza reakcija aerodromskih ekipa razlog je sve češćeg izbora beogradskog aerodroma za prinudno sletanje, navedeno je u saopštenju.

U subotu je avion tipa boing 737-783 skandinavske avio kompanije SAS na liniji Stavanger- Hanija prinudno sleteo na aerodrom Nikola Tesla, u 8.42 sata, zbog putnice kojoj je bila potrebna medicinska pomoć, a prethodno je u u 6.36 sati sleteo avion tipa erbas A350-900 kompanije Thai Ervejz, koji je saobraćao na relaciji Bangkonk -Milano zbog toga što je jednom putniku pozlilo.

Izvor: Tanjug
Foto: Wikipedia

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter