
Foto: PIXABAY
Dete je preminulo u bolnici, ubrzo pošto je u nju dopremljeno, nije mu bilo spasa!
Trogodišnji Samuele G. poginuo je u Napulju pošto je pao sa trećeg sprata stambene zgrade, sa visine od oko 15 metara. Mnogi detalji ove tragedije tek treba da se utvrde, a među njima je i ona da li je pao sa prozora ili balkona. Tragedija koja je ražalostila ceo grad, desila se oko 12.30, u petak, 17. septembra.
PROČITAJTE JOŠ: RUSIJA: Juče registrovana tri sajber napada iz inostranstva
Ipak, iako se prvo mislilo da je reč o nesrećnom slučaju, majka je policajcima rekla da nije bila sama s detetom u stanu, već da je s njima bio i muškarac koji je bio zadužen za čišćenje stana, Marijano K. (38), koji je u međuvremenu i uhapšen kao osumnjičen za ubistvo.
Dete je preminulo u bolnici, ubrzo pošto je u nju dopremljeno, nije mu bilo spasa.
PROČITAJTE JOŠ: Abu Dabi ukida obavezno testiranje za putnike iz UAE
Kako se navodi, Marijana K. zna dosta porodica u komšiluku jer je mnogima čistio kuće, a kako saznaju lokalni mediji, imao je psihičke probleme.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

POZDRAV IZ BRISELA: Evropska komisija izrazila nadu u novu vladu Srbije

NEKA VAS OVAJ DAN ISPUNI LJUBAVLJU: Aleksandar Vučić svim vernicima čestitao Vaskrs
