
Marko Đurić OSUDIO TVIT Floriana Bibera! Mržnja vas sprečava da razlikujete ZLOČINCE OD ŽRTVI!
Marko Đurić je osudio objavu Floriana Bibera stručnjaka za Balkan sa univerziteta u Gracu, zbog spornog „tvita“ u kojem obraćanje sprske strane, javnosti, podvodi pod neukus koji se ponavlja godinama unazad.
– Komemoracija „Oluje“ je uvek kada političari iz Srbije i Hrvatske, međusobno učestvuju u takmičenju neukusne nacionalističke retorike. Ova godina nije bila izuzetak- napisao je Florian Biber.
SAZNAJTE JOŠ
PRIPREMITE SE! Marić dočekuje prvog čoveka Amerike u Srbiji!
UHAPŠEN MANIJAK IZ NIŠA: Gurao telefon ženama ispod haljina pa slikao, one nisu znale!
TUČA NA ULICI: Pobegli iz kafića da ne bi platili račun, zaboravili telefon pa je NASTAO KARAMBOL!
MAJSTORI PROFITIRAJU: Cena rušenja zida u stanu 1.000 evra!
Na ovo, ničim izazvano, poređenje žrtve sa mučiteljem odgovorio mu je Đurić.
– Sramotno je to što slavlje etničkog čišćenja 250.000 Srba, sa Hrvatske strane i komemoraciju žrtvama podvodite pod isto. Čista mržnja vas sprečava da razlikujete ratne zločince od ratnih žrtvi- odgovorio je u prepisci Marko Đurić.
The commemoration of Oluja is always when politicians from Croatia and Serbia engage in a competition of tasteless unreflected nationalist rhetoric. This year was no exception. pic.twitter.com/QWldqzUMzM
— Florian Bieber (@fbieber) August 5, 2020
Podsetimo na to da je centralnom državnom komemoracijom u Sremskoj Rači obeležena 25. godišnjica progona Srba iz Republike Srpske Krajine tokom hrvatske operacije „Oluja“.
Pored državnog vrha Srbije, obeležavanju u Rači kao predstavnici Srba u Hrvatskoj, prisustvovala su deca iz kolone koja su pre 25 godina prešla u toj koloni u Srbiju, a onda su se, nakon nekoliko godina, u želji i čežnji za zavičajem, vratili i počeli da obnavljaju svoj život i život svog naroda u Hrvatskoj i sada tamo žive.
Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE.
Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.
Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74
Pročitaj još iz rubrike

SVE SU LAŽNI PROFILI: Đuro Macut nema profil ni na jednoj društvenoj mreži
