Izvor: Tanjug
13.10.2020 u 20:50
0

SPREMNI DA PREKRŠE POTPISANO! OSMANI: Sporazumi sa Beogradom neće biti sprovedeni!

Predsednica skupštine privremenih prištinskih institucija Vjosa Osmani rekla je veceras posle sastanka sa specijalnim izaslanikom EU za dijalog Beograda i Prištine Miroslavom Lajčakom da svaki sporazum sa Beogradom, koji nije prihvatljiv za skupštinu, neće biti sproveden.

OVO MORATE ZNATI

STRAHOVIT UDARAC NA LAŽNU DRŽAVU! Međunarodna zajednica im ŽESTOKO ODBRUSILA!

TRAMP: Bajden je opasan za SAD! Ne zna gde se nalazi!

ŠOK! Evo šta je rekao doktor Nestorović o MASKAMA i KORONI!

MILO NAPAO KRIVOKAPIĆA: On tvrdi da je Crna Gora srpska država!

EDI RAMA NAM NUDI ONO ŠTO JE NAŠE! Suludi predlog stiže iz Albanije!

Kako je saopšteno iz njenog kabineta, Osmani je naglasila potrebu za unutrašnjim konsenzusom Kosova u procesu dijaloga sa Srbijom.

– U tom kontekstu, predsednica Osmani je rekla da su ustavni poredak Kosova i jedinstvo zemlje nepovredivi i da ne bi trebalo da budu deo pregovora – navodi se u saopštenju.

Navodi se i da je Osmani rekla Lajčaku da bi odluka ustavnog suda u Prištini trebalo da se primeni za ZSO i „da ne treba dozvoliti bosnizaciju Kosova“.

I OVO ĆE VAS ZANIMATI

NORVEŠKA DONELA ODLUKU! Ovo je njihov stav o vakcini protiv korone!

VELIKA AKCIJA POLICIJE! Hapšenje zbog maloletnične pornografije!

NAUČNICI U ČUDU! Smrtnost od korone se više nego prepolovila!

OVAJ NAPITAK ĆE VAM POJAČATI IMUNITET! Lako se pravi, a uništava VIRUSE!

HOROR U NOVOM BEOGRADU: Mrtav muškarac pronađen nasred ulice!

– Predsednica skupštine zatražila je od Lajcaka da EU izvrši pritisak na Srbiju da primeni do sada postignute sporazume sa Kosovom, kao i da uzme u obzir govor mržnje nekih srpskih državnih zvaničnika – dodaje se u saopštenju.

Naglašava se da je Osmani “naročito zahtevala da EU oštro i jasno osudi izjave u vezi sa skrivanjem masovnih grobnica u Srbiji”.

Takođe je zahtevala i konkretne akcije od srpske strane kada je u pitanju rasvetljavanje sudbine nestalih, navodi se u saopštenju.

Happy BSC je spremio za vas najmoderniju mobilnu aplikaciju da biste nas lakše pratili i bili u toku sa svim vestima. Našu aplikaciju možete preuzeti za ANDROID i iPHONE

PREUZMITE MOBILNE APLIKACIJE

Gledajte “Happy” kablovske kanale i to: “Moje happy društvo”, “Moj happy život”, “Moja happy zemlja” i “Moja happy muzika”.

Program se emituje kod kablovskih operatera “IrisTV” i “Supernova”, a možete ih pronaći na sledećim kanalima: “Moje happy društvo” - IrisTV / 171 ; Supernova / 71 | “Moj happy život” - IrisTV / 172 ; Supernova / 72 | “Moja happy zemlja” - IrisTV / 173 ; Supernova / 73 | “Moja happy muzika” - IrisTV / 174 ; Supernova / 74

Ostavite komentar

Unesite pojam i stisnite enter